O firmie

Istniejemy na polskim rynku od 2001 roku. Od samego początku nasza działalność była skoncentrowana na organizowaniu szkoleń na najwyższym światowym poziomie dla stomatologów. Oferujemy szkolenia, które nie tylko podnoszą Państwa kwalifikacje, ale co ważniejsze mają zastosowanie w codziennej pracy z pacjentami. Wykorzystujemy w pełni najnowsze trendy i osiągnięcia naukowo – praktyczne zarówno międzynarodowe jak i polskie.

Projektując kursy i szkolenia praktyczne wspólnie z wykładowcami kierujemy się zasadą –
„evidence based dentistry” czyli stomatologia oparta na faktach naukowych.

Tematyka kursów i szkoleń praktycznych obejmuje cały przekrój nowoczesnej stomatologii. Ich merytoryczna zawartość zmienia się wraz z najnowszymi trendami, wiedzą naukową jak i zachodzącymi zmianami technologicznymi. Kładąc nacisk na pełne i szerokie spectrum wiedzy i doświadczeń dla danego tematu czy technologii, zorganizowaliśmy już ponad tysiąc spotkań: kursów i szkoleń praktycznych, wykładów, konferencji naukowych i paneli dyskusyjnych w których uczestniczyło ponad 16000 lekarzy stomatologów.

Starając się stale zapewnić Państwu interesującą tematykę, wspólnie z najlepszymi wykładowcami – praktykami, krajowymi i zagranicznymi, przygotowaliśmy w ciągu tych lat ponad 300 różnych tematów szkoleń. Kursy i szkolenia praktyczne organizowane są w profesjonalnie wyposażonych salach ze stanowiskami fantomowymi i mikroskopami, gdzie każdy z uczestników otrzymuje komplet narzędzi, materiałów i pomocy naukowych wraz z dokumentacją.

Wychodząc naprzeciw Państwa sugestiom, aby uzupełnić nasze szkolenia o aspekty komercyjnej działalności gabinetu stomatologicznego na rynku, wprowadziliśmy nowy panel tematyczny dotyczący min. rentowności praktyki, jej wizerunku, działań marketingowych. Szkolenia te mają pomóc Państwu w pozyskiwaniu nowych jak i utrzymaniu obecnych pacjentów praktyki. Kursy prowadzone są w oparciu o najlepsze wzorce międzynarodowe, a przede wszystkim praktyczne doświadczenia wykładowców, w pełni dopasowane do warunków w jakich funkcjonują gabinety stomatologiczne w Polsce.

Nasz działalność została również doceniona przez ekskluzywne zagraniczne organizacje i uniwersytety.
Od 2010 we współpracy z Universita degli Studi di Siena umożliwiamy polskim dentystom odbycie prestiżowych studiów podyplomowych i uzyskanie najwyższego tytułu uniwersyteckiego: „Master di II Livello” na jednym z najbardziej znanych uniwersytetów medycznych w Europie.

Zapraszamy Państwa na pierwszy w Polsce specjalistyczny portal dla praktyk stomatologicznych, proponujący rozwiązania komunikacyjno-marketingowe, promocyjne i reklamowe, a także teleinformatyczne – DenCom.pl
Zapewniamy najwyższą jakość, profesjonalizm i oszczędność Państwa czasu w działaniach promocyjnych, marketingowych, komunikacji i kontaktu z pacjentem, wzmacnianie brandu praktyki, a także zapewnienia efektywnego działania w obszarze teleinformatycznym.