dr Tomasz Biskupski

Tomasz Biskupski

Ukończył studia w 1992 roku na Oddziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Łodzi i w tym samym roku rozpoczął pracę na stanowisku asystenta w Zakładzie Propedeutyki i Diagnostyki IS AM w Łodzi.
W 2000 roku obronił pracę doktorską z dziedziny stomatologii adhezyjnej Pierwszy kontakt dr Biskupskiego ze stomatologią estetyczną miał miejsce w Centrum Stomatologii Estetycznej Panaceum w Łodzi, gdzie od 1992 roku pracował pod okiem prof. S.Suliborskiego . Aktualnie prowadzi wspólnie z żoną własną praktykę stomatologiczną “Remedium” w Pabianicach przy ul.Nawrockiego 12/2 poświęconą stomatologii estetycznej. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej oraz protetyce. Wykonuje również zabiegi z zakresu implantologii, periodontologii i stomatologii zachowawczej.
Nabyte umiejętności, szkolenia i kursy praktyczne umożliwiły dr Biskupskiemu wprowadzenie zasad planowania estetycznego do codziennej pracy.
Dr Biskupski wciąż intensywnie udoskonala swoje umiejętności i przez cały czas poszerza wiedzę, którą zdobył na licznych szkoleniach w kraju i za granicą (Niemcy, USA).
Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE) oraz OSIS Wolny czas poświęca na rzeźbę, malowanie obrazów, pszczelarstwo oraz aktywność sportową (bieg, pływanie, nurkowanie).